Zadzwoń Teraz
61 674 06 15
Godziny otwarcia
Pon-Pt 9:00-17:00
Napisz do nas

Wybór samochodu

Pomagamy w podjęciu decyzji jaki model i rocznik będzie najbardziej odpowiadał Twoim potrzebom. Ważną kwestią jest również określenie jaki stopień uszkodzenia samochodu jest akceptowalny i opłacalny przy sprowadzeniu.

Analiza dostępności oraz cen na aukcjach

Przeprowadzamy dokładną analizę dostępność samochodu na najbardziej popularnych portalach. Najczęściej licytujemy na portalach IAAI oraz COPART dla samochodów uszkodzonych oraz MANHEIM. Na tym etapie określamy też maksymalną cenę do jakiej będziemy licytować wybrane pojazdy.

Podpisanie umowy i wpłata zaliczki

Przed rozpoczęciem licytacji pobieramy zaliczkę na poczet licytowanego pojazdu. Wysokość prowizji za pośrednictwo w imporcie jest uzgadniane indywidualnie w zależności od skomplikowania zamówienia. W umowie określamy również warunki importu oraz miejsce docelowe pod jakie ma zostać dostarczone auto.

 

Udostępniamy naszym klientom najlepsze oferty

ChilliCars specjalizuje się w imporcie samochodów nowych i uszkodzonych. Realizujemy najbardziej ambitne zlecenia, jak zakup samochodów luksusowych, sportowych i zabytkowych. Posiadamy licencję dealera samochodowego co umożliwia nam licytację na zamkniętych aukcjach. Zawsze sprawdzamy historię pojazdów z kilku niezależnych źródłach. Masz pełen wgląd w przebieg licytacji oraz kwoty związane z zakupem.

 

Licytacja i zakup

Zazwyczaj biorąc udział w licytacji jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie. Zawsze trzymamy się założonego maksimum. Po wylicytowaniu należy w jak najkrótszym czasie wpłacić wylicytowaną kwotę na konto organizatora. W przypadku opóźnienia dom aukcyjny będzie naliczał dodatkowe opłaty za postój.

 

Transport

Wygrana licytacja oznacza, że mamy obowiązek odebrać samochód z placu organizatora. W pierwszej kolejności należy dostarczyć go do portu i umieścić w kontenerze. Następnie transportujemy samochód statkiem do portu w Niemczech. W porcie docelowym przechodzi odprawę celną i po zwolnieniu jest przewożony na lawecie pod wskazany adres.

Odbiór i rejestracja

Po odbiorze samochodu należy zapłacić akcyzę oraz zarejestrować samochód w wydziale komunikacji. Dodatkowo w przypadku importu samochodu uszkodzonego możemy pomóc w analizie kosztów naprawy oraz doradzić przy wyborze warsztatu.